Unikalne akcesoria do podróżowania

Maty samochodowe

Często robicie wycieczki za miasto? Martwisz się jak potem będzie wyglądał Twój samochód? Nasze maty są idealne właśnie dla Ciebie! Połączyliśmy: funkcjonalność – maty są wodoodporne i wytrzymałe, praktyczność – szybki montaż i demontaż, nowoczesny styl – unikalne wzory i kolory, które podkreślą Waszą wyjątkowość!

Zobacz produkty

Akcesoria BeBobi

Nasze akcesoria tworzą unikalne i kolorowe komplety podróżne z matami samochodowymi - pasy bezpieczeństwa, saszetki na woreczki foliowe oraz legowiska turystyczne.

Zobacz produkty

Maty dziecko i pies

Tylna kanapa zajęta przez dziecko i futrzastego przyjaciela? Mamy rozwiązanie jak zadbać o tylną przestrzeń! Maty ochronne dzięki, którym fotele będą bezpieczne a wszystko wygląda kolorowo, nowocześnie i jednolicie! Maty dostosowane do wpięć fotelików dziecięcych. Sprawdź naszą ofertę mat dla dzieci.

Zobacz produkty

BeBobi.pl - Maty Samochodowe i Akcesoria dla Psów i Kotów

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego BeBobi, który oferuje szeroki wybór mat samochodowych dla psów i kotów. Pomysł wziął się z naszej prywatnej potrzeby, dlatego zostały one zaprojektowane z myślą o tym by spełniać konkretne wymagania zarówno właścicieli, jak i zwierząt. Wykonane zostały, więc z wodoodpornego i wytrzymałego materiału, który w bardzo łatwy sposób można zamontować w swoim aucie. Zapewniają one ochronę siedzenia przed zabrudzeniami, a przy okazji zabezpieczają przestrzeń.

Mata dla psa do samochodu to jednak nie jedyny nasz produkt, ponieważ oferujemy dodatkowo także bardzo pomocne akcesoria dla psów, miski i butelki turystyczne dla psa i kota oraz pasy bezpieczeństwa dla psa. Wszystko stworzone z największą starannością przy wykorzystaniu najlepszych materiałów, które gwarantują wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas stosowania. Znaleźć je Państwo mogą na stronie naszego sklepu internetowego, dzięki któremu można zamawiać nasze produkty wprost do domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy udanych zakupów!