Unikalne akcesoria do podróżowania

Maty samochodowe

Często robicie wycieczki za miasto? Martwisz się jak potem będzie wyglądał Twój samochód? Nasze maty są idealne właśnie dla Ciebie! Połączyliśmy: funkcjonalność – maty są wodoodporne i wytrzymałe, praktyczność – szybki montaż i demontaż, nowoczesny styl – unikalne wzory i kolory, które podkreślą Waszą wyjątkowość!

Zobacz produkty

Akcesoria BeBobi

Nasze akcesoria tworzą unikalne i kolorowe komplety podróżne z matami samochodowymi - pasy bezpieczeństwa, saszetki na woreczki foliowe oraz legowiska turystyczne.

Zobacz produkty

Maty dziecko i pies

Tylna kanapa zajęta przez dziecko i futrzastego przyjaciela? Mamy rozwiązanie jak zadbać o tylną przestrzeń! Maty ochronne dzięki, którym fotele będą bezpieczne a wszystko wygląda kolorowo, nowocześnie i jednolicie! Maty dostosowane do wpięć fotelików dziecięcych. Sprawdź naszą ofertę mat dla dzieci.

Zobacz produkty

BeBobi.pl - Maty Samochodowe i Akcesoria dla Psów

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego BeBobi, który oferuje szeroki wybór mat samochodowych dla psów. Pomysł wziął się z naszej prywatnej potrzeby, dlatego zostały one zaprojektowane z myślą o tym by spełniać konkretne wymagania zarówno właścicieli, jak i psów. Wykonane zostały, więc z wodoodpornego i wytrzymałego materiału, który w bardzo łatwy sposób można zamontować w swoim aucie. Zapewniają one ochronę siedzenia przed zabrudzeniami, a przy okazji zabezpieczają przestrzeń.

Mata dla psa do samochodu to jednak nie jedyny nasz produkt, ponieważ oferujemy dodatkowo także bardzo pomocne akcesoria dla psów, miski ceramiczne dla psa oraz pasy bezpieczeństwa dla psa. Wszystko stworzone z największą starannością przy wykorzystaniu najlepszych materiałów, które gwarantują wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas stosowania. Znaleźć je Państwo mogą na stronie naszego sklepu internetowego, dzięki któremu można zamawiać nasze produkty wprost do domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy udanych zakupów!