ZESTAW - NERKA I DWIE KIESZENIE
ZESTAW - NERKA I DWIE KIESZENIE

ZESTAW - NERKA I DWIE KIESZENIE

ZESTAW TO NERKA, KIESZEŃ DUŻA ORAZ MNIEJSZA KIESZEŃ SPACEROWA.

Kupując zestaw płacisz mniej i masz 3 niezależne elementy do wykorzystania również osobno! 

NERKA, która z zewnątrz wygląda neutralnie z gładkiej kodury z regulowanym paskiem w kolorowy wzór. Kolorowy materiał umieściliśmy w środku - w kieszeni dużej gdzie zmieścisz dużo ulubionych przysmaków i np, piłkę. Kieszeń jest bez zamknięcia dzięki czemu szybko i bez ograniczeń sięgniesz po nagrodę. Kolorowy materiał znajdziesz również we wnętrzu kieszonki zapinanej na suwak. Ta kieszonka jest przeznaczona dla Ciebie aby schować w niej telefon, klucze czy chusteczki.Dodatkowo z jednej strony umieszczone zostało półkółko do przypinania, np. kupownika. 

KIESZEŃ DUŻA to dodatkowa, niezależna kieszeń mocowana na pas nerki. Kieszń pomieści większe spacerowe lub treningowe gadżety np. butelkę na wodę, miskę czy szarpaki. Podstawa wykonana z gładkiej kodury z kieszenią w  kolorowy wzór. W górnej części znajduje się szeroki tunel przez który swobodnie przełożymy pas nerki. 

KIESZEŃ SPACEROWA / TRENINGOWA, którą możesz wykorzystać na różne sposoby podczas spacerów czy treningów (również jako osobny produkt). Kieszeń naszyta jest na sztywnej podkładce z kodury dzięki czemu nie ugina się nawet pod większym ciężarem. W środku znajdziesz dwie, niezależne i głębokie kieszenie. W kieszeni zastosowaliśmy dwie możliwości montażu - szeroki tunel dzięki czemu wsuniesz ją na pas od nerki, a z tyłu znajdziesz szeroki karabinek do przypięcia, np. do szlufki spodni. Całą kieszeń możesz ściągnąć za pomocą gumki. 

Saszetki wykonane są z wodoodpornych materiałów i dostępne są w kolorze każdej  maty samochodowej BeBobi -  łącznie z matami samochodowymi pasami bezpieczeństwa  tworzą kolorowe i unikalne  zestawy podróżne BeBobi.

87,80 zł

Do uszycia

Więcej informacji