Bobi - założyciel :)Zawsze wesoły i pełen energii. Zadeklarowany optymista i wielbiciel miekkich kanap. Uwielbia długie, radosne przechadzki, dzięki którym może ciągle poznawać nowe miejsca i nowych psich znajomych.Poznaj naszą historię

Agnieszka

Kreatorka i organizatorka

Pasjonatka szycia. Kilkunastoletnie doświadczenie w systemach zarządzania jakością wykorzystuje w prowadzeniu własnej marki. Wiernie oddana swojemu psiemu szefowi. Pozytywnie nastawiona do świata, zawsze kiedy jest to możliwe spędza czas z Bobim na wspólnych eskapadach.Poznaj naszą historię

A skąd pomysł na BeBobi?

W październiku 2015 po namowie przyjaciół wybraliśmy się na spacer do schroniska w Gaju, wyprowadzić mieszkające tam pieski. Strasznie nam się spodobało, że to schronisko jest bardzo otwarte i zachęca do zapoznawania się z psimi mieszkańcami. Szczerze mówiąc, bardzo bałam się tej wizyty… jako wrażliwiec na psie historie myślałam, że zwyczajnie, emocjonalnie nie dam rady… ale dałam! I mało tego, w pierwszej klatce zaraz po wejściu spotkaliśmy Bobiego… Tak miał na imię w schronisku, mieszkał tam już rok, miał wtedy 10 lat i średnie szanse jako senior na adopcje. Mimo ciężkiej historii za sobą, tak strasznie się cieszył na widok ludzi! No i wpadliśmy po uszy:) W listopadzie już mieszkał z nami! :) Bobi miał 10 lat a ja miałam 10 lat pracy w korpo za sobą… i tak niby miało być dalej.. Dobra praca, dobra płaca, stabilnie czego chcieć więcej… no właśnie?! :)

Jak tylko była wolna chwila to pakowaliśmy się do samochodu i jechaliśmy z Bobim za miasto. Zadziwiające, że mimo wieku i tego, że Bobi wcześniej pewnie za często nie podróżował, to lubi jeździć samochodem tzn. przesypia rozłożony na kanapie całą drogę;) Kupiliśmy matę ale wszystkie, które oglądaliśmy były zwykłe, smutne, cienkie… powstał pomysł na własny funkcjonalny styl… I tak sobie jeździliśmy, aż w końcu w samochodzie powiedziałam mężowi, że odchodzę z pracy i będę pracować sama dla siebie, tworząc psi kolorowy dizajn:)

Tak się stało, 30.06.2017 złożyłam wypowiedzenie i zaczęłam działać. Wiedziałam jak nazwę firmę, co do tego nie było wątpliwości:) BeBobi – być jak Bobi w nowym życiu! Merdać ogonkiem z całą dupką, bawić się nawet samemu:) warcząc przy tym aż w gardle drapie i spać do góry nogami do 10:00 bo przecież siku poczeka;)))) Po prostu być szczęśliwym mimo wszystko! :)

Tak powstały unikalne, funkcjonale, wodoodporne, bałaganoodporne i kolorowe maty do samochodu szyte ręcznie. I ciągle powstają nowe:) różne rozmiary, różne modele, różne wzory i kolory. A na jednym produkcie się nie skończy, to już wiemy…!