Sprzedaż!
„KUKO” JODEŁKA
„KUKO” JODEŁKA

„KUKO” SPRING ostatnia sztuka

Podwójna mata samochodowa "KUKO” to  mata łatwo montowana na zapinane taśmy do 4 zagłówkówPo rozłożeniu zabezpiecza całość tylnej przestrzeni samochodu (litera U).

Mata na taśmy zalecana jest do wagi psa max. 30kg.

Dla wyższej wagi zapraszamy do zapoznania się z ofertą mat Kuko+ na kolorowe nakładki.

Mata szyta ręcznie z wytrzymałego poliestru. Połączenie wodoodpornych materiałów - czarna kodura jako główna część maty zapewnia całkowite zabezpieczenie kanapy przed wilgocią, sierścią , brudem i uszkodzeniem mechanicznym, z cieńszą w kolorowy wzrór, która dodaje unikatowego wyrazu. Nowoczesny wygląd maty podkreślają dodatki w postaci lamówki, nici i kieszonek.

Między przednimi fotelami umieszczona jest siatka przepuszczająca nawiew a jednocześnie odgradzająca tylną przestrzeń samochodu.

Ostatnia sztuka w rozmiarze S bez boków.

Wymiary: S: szer. 124 cm / dł. 150 cm

209,00 zł

-20%

167,20 zł

Dostępne od ręki

Więcej informacji

Podwójna mata samochodowa "KUKO" to  mata łatwo montowana na zapinane taśmy do 4 zagłówków.  Po rozłożeniu zabezpiecza całość tylnej przestrzeni samochodu (litera U).


Mata szyta ręcznie z wytrzymałego poliestru. Połączenie wodoodpornych materiałów - jednokolorowa, wytrzymała codura jako główna część maty zapewnia całkowite zabezpieczenie kanapy przed wilgocią, sierścią , brudem i uszkodzeniem mechanicznym z cieńszą w modnym, kolorowym wzorem, która dodaje unikatowego wyrazu.Nowoczesny wygląd maty podkreślają dodatki w postaci lamówki, nici i kieszonek.


Bobi pomyślał o bezpieczeństwie: mata poprzez kształt litery U zabezpiecza przed wślizgiem pod fotele przy gwałtownym hamowaniu, dodatkowo posiada dwa otwory na pasy bezpieczeństwa. Otwory zamykane na zamek błyskawiczny, używając jeden pozostały można zasunąć i tym sposobem nic nie przedostanie się na kanapę.


Funkcjonalność też jest dla nas istotna dlatego są dwa organizery: kieszeń duża, np. na smycz, kieszeń na butelkę z wodą oraz mała kieszonka na smaczki:)


Dla zapewnienia komfortu podróżującym z tyłu, w macie umieszczona została siatka do tylnego nawiewu, która umożliwia grzanie futerka w zimie, a w lato powiewa chłodem na zwisające języki;)


Rozmiar M idealnie sprawdzi się do aut typu limuzyna, SUV, a rozmiar S do mniejszych aut typu hatchback. Dodatkowo długość maty można regulować za pomocą taśm przy zagłówkach.


Mata na taśmy zalecana jest do wagi psa max. 30kg. Dla wyższej wagi zapraszamy do zapoznania się z ofertą mat Kuko+ na kolorowe nakładki.


Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów poliestrowych maty są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości - możliwość prania w pralce (30st, wirowanie 600).