Mata typu kosz „DENGU” – JODEŁKA
Mata typu kosz „DENGU” – JODEŁKA

Mata typu kosz „DENGU” – 2/3 KANAPY - kolory do wyboru

Mata typu kosz DENGU 2/3 KANAPY  to mata ochronna łatwo montowana za pomocą zapinanych taśm za zagłówki (tył przedniego fotela i 2 tylne zagłóweki). Po rozłożeniu zabezpiecza 2/3 tylnej kanapy umożliwiając swobodne podróżowanie pasażera obok.

Mata Dengu zalecana jest do wagi psa max. 30kg lub 2 średnich psów 

Mata szyta ręcznie z wytrzymałego poliestru. Połączenie wodoodpornych materiałów - kodura jako główna część maty zapewnia całkowite zabezpieczenie kanapy przed wilgocią, sierścią , brudem i uszkodzeniem mechanicznym, z cieńszą w kolorowym wzorze, która dodaje unikatowego wyrazu.

Mata szyta jest na konkretną stronę samochodu: za pasażerem lub za kierowcą (do wyboru w konfiguracji przy zamówieniu). 

Do wyboru konfiguracje kolorystyczne: 

  1. Granat + Rainforest
  2. Szary + Jodeka
  3. Czarny + Ultra Black
  4. Czarny + Jazz red
  5. Czarny + Jazz green
  6. Zieleń + Moro

Rozmiar: szerokość od oparcia do przedniego fotela 55 cm / długość między drzwiami 70 cm / wysokość 55 cm (40 cm boki)

Używamy klamry DURAFLEX®

Czas realizacji 3 – 5 dni roboczych

218,70 zł

Dostępne od ręki

Więcej informacji

REALIZUJ Z NAMI SWOJĄ PASJĘ  -> Nasze maty tworzone są z myślą o Twojej PASJI! Uwielbiasz biegać z psem czy długie wędrówki za miastem? Jesteśmy po to by Was wspierać, a nazwa maty nie jest przypadkowa bo dengu to znaczy kosz w języku cziczewa. 


Łatwe wskoczenie do wnętrza maty zapewniają rozpinane boki, dodatkowo po zapięciu wyznaczają przestrzeń dla psa tworząc kształt kosza. Mata szyta ręcznie z wytrzymałego poliestru.


Połączenie wodoodpornych materiałów - gładka, wytrzymała codura jako główna część maty zapewnia całkowite zabezpieczenie kanapy przed wilgocią, sierścią , brudem i uszkodzeniem mechanicznym, z cieńszą w modnym, kolorowym wzorze, która dodaje unikatowego wyrazu.


Pomyśleliśmy o bezpieczeństwie: mata poprzez kształt kosza zabezpiecza przed wślizgiem pod fotele przy gwałtownym hamowaniu, dodatkowo posiada otwór na pas bezpieczeństwa. 


Funkcjonalności dodaje duża, wodoodporna kieszeń np. na smycz lub wodę:) Miękki spód maty wypełniony gąbką umili sen podczas podróżowania.


W tym rodzaju maty Bobi proponuje idealną formę przechowywania kosza po zakończeniu przejażdżki: wystarczy złożyć boki, zwinąć matę (używając do tego gumę na tylnej ścianie) i w ten sposób przechowywać zawieszoną na tyle przedniego fotela! Idealnie proste i praktyczne:) Matę zwiniętą w ten sposób również można zabrać ze sobą na wycieczkę i rozłożyć jako turystyczne posłanie dla psiaka.


Używamy klamry DURAFLEX® jest to bardzo mocna klamra, opatentowany materiał , który łączy w sobie elastyczność gumy i odporność na zużycie poliuretanu.


Mata Dengu zalecana jest do wagi psa max. 30kg.


Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów poliestrowych maty są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości - możliwość prania w pralce (30st, wirowanie 600).