Mata na przedni fotel „ERO” Jodełka
Mata na przedni fotel „ERO” Jodełka

Transporter „ERO” Arbuz

Transporter typu kosz "ERO" to pojedyncza mata ochronna na przedni fotel zamykana od góry. Łatwo montowana za pomocą regulowanej taśmy za zagłówek. Mata zabezpiecza całość przedniego fotela - oparcie oraz siedzisko. Dwa boki (od kierowy oraz przedni) i górna klapa są z siatki. Łatwe wskoczenie do wnętrza maty zapewniają rozpinane boki, dodatkowo po zapięciu wyznaczają przestrzeń dla psa tworząc kształt kosza.

Transporter Ero ma dodatkowo usztywniane dno i długie szelki z miękką rączką dzięki czemu swobodnie można przenieść pupila z domu do samochodu. Jest również miękkie wypełnienie - obydwa wyjmowane. 

Zalecana waga pupila max. 5 kg. 

Mata szyta ręcznie z wytrzymałego poliestru. Wodoodporny materiał - szara kodura zapewnia całkowite zabezpieczenie kanapy przed wilgocią, sierścią , brudem i uszkodzeniem mechanicznym, z cieńszą w kolorowym wzorze.  

Używamy  klamry DURAFLEX®

Rozmiar uniwersalny: Podstawa: szer. 40 cm / dł. 40 cm / Wysokość oparcia 55 cm , wysokość boków 30 cm.

Możliwość montażu na tylnej kanapie. 

229,00 zł

Do uszycia

Więcej informacji

Transporter typu kosz "ERO" to pojedyncza mata ochronna na przedni fotel zamykana od góry. 


Montowana za pomocą regulowanej taśmy za zagłówek. Drugą taśmę zapinamy wokół przedniego fotela. W przypadku umieszczenia na tylnej kanapie możliwość przypięcia maty pasem samochodowym. 


Dwa boki (od kierowy oraz przedni) i górna klapa są z siatki. Klapa zapinana za pomocą rzepa, jeśli nie jest zamknięta można ją zwinąć i przywiązać. 


Transporter Ero ma dodatkowo usztywniane dno i długie szelki z miękką rączką dzięki czemu swobodnie można przenieść pupila z domu do samochodu. Jest również miękkie wypełnienie - obydwa wyjmowane. 


Mata szyta ręcznie z wytrzymałego poliestru. Połączenie wodoodpornych materiałów - gładka, wytrzymała codura jako główna część maty zapewnia całkowite zabezpieczenie kanapy przed wilgocią, sierścią , brudem i uszkodzeniem mechanicznym, z cieńszą w modnym, kolorowym wzorze, która dodaje unikatowego wyrazu.


Bobi pomyślał o bezpieczeństwie: mata posiada regulowaną taśmę, która jest wszyta w dno maty. 


Funkcjonalności dodaje duża, wodoodporna kieszeń na oparciu, np. na smycz lub wodę oraz druga, mniejsza znajdująca się na boku od strony kierowcy. 


Miękki spód maty wypełniony grubą sylikonową poduszką umili sen podczas podróżowania. Boki maty są wypełnione włókniną dzięki czemu zachowują swój kształt (nie są sztywne jak klatka). 


Rozmiar uniwersalny pasuje do wszystkich rodzajów aut, tych większych typu limuzyna, SUV, a także do mniejszych typu hatchback. Możliwość montażu również na tylnej kanapie. 


Używamy klamry DURAFLEX® jest to bardzo mocna klamra, opatentowany materiał , który łączy w sobie elastyczność gumy i odporność na zużycie poliuretanu.


Transporter Ero zalecana jest dla małych psów i kotów max. 5 kg. 


Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów poliestrowych maty są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości - możliwość prania w pralce (30st, wirowanie 600).