MATA SAMOCHODOWA / PLECAK – DOPPIA
MATA SAMOCHODOWA / PLECAK – DOPPIA

MATA SAMOCHODOWA / PLECAK – DOPPIA

Zabierasz ze sobą Twojego pupila wszędzie? Najpierw podróż samochodem, a później wspólne załatwianie spraw czy spotkanie w kawiarni?  Zaprojektowaliśmy produkt idealny dla Was - 2 w 1! Komfortowa mata samochodowa na przednie siedzenie, w której przypięty, wygodnie podróżuje pies, a po szybkim i łatwym złożeniu (z psem w środku) zabierasz go ze sobą w plecaku!:) ATUTY:

  • Swoboda i wolne ręce podczas noszenia pupila
  • komfort i większa przestrzeń dla psa podczas podróżowania po rozłożeniu plecaka w matę na przednim siedzeniu
  • Miękki, wyjmowany i kolorowy materacyk wewnątrz
  • Wewnętrzna smycz do przypięcia psa
  • Możliwość przypięcia maty na siedzeniu pasem bezpieczeństwa
  • Bok oraz górne okienko z siatki

DOPPIA przeznaczona jest dla najmniejszych ras psów i kotów - max. 6 kg. Mata szyta ręcznie z wytrzymałego materiału. Elegancki i klasyczny plecak z zewnątrz będzie pasował do każdej Twojej stylizacji, dodatkowo klasy dodaje metaliczna wszywka z logo. Po rozpięciu i umieszczeniu na siedzeniu samochodu jako matę wewnątrz ukaże się kolorowy  i miękki materacyk. Kolor szary z materacykiem w liście monstera w pastelowych kolorach. Rozmiar: Plecak szer. 30 cm / dł. 30 cm / gł. 20 cm   / Mata samochodowa szer. 30 cm / wys. oparcia 55 cm / dł. 40 cm

Czas realizacji to 10 dni roboczych.

289,00 zł

Do uszycia

Więcej informacji

2 w 1 - mata samochodowa i plecak w jednym! Zaprojektowana przez nas komfortowa mata samochodowa na przednie siedzenie, w której przypięty podróżuje pies, a po szybkim i łatwym złożeniu (z psem w środku) tworzy się wygodny i kompaktowy plecak. Dzięki temu, że jest to plecak, Ty będziesz cieszyć się swobodą i wolnymi rękami, a Twój pies będzie komfortowo patrzył przez boczną siatkę lub górne okienko dokąd się wybieracie :) Górne okienko może być otwierane ułatwiając szybki dostęp do psa. DOPPIA przeznaczona jest dla najmniejszych ras psów i kotów - max. 6 kg. Mata szyta ręcznie z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Elegancki i klasyczny plecak z zewnątrz będzie pasował do każdej Twojej stylizacji, dodatkowo klasy dodaje metaliczna wszywka z logo. Po rozpięciu i umieszczeniu na siedzeniu samochodu ukaże się kolorowy  i miękki materacyk wewnątrz. Wymiary: Bobi pomyślał o bezpieczeństwie: mata wewnątrz posiada taśmę z karabinkiem do przypięcia psa, dodatkowo od zewnątrz, na plecach jest otwór do przypięcia maty na siedzeniu pasem bezpieczeństwa.  Funkcjonalności dodaje kieszeń umieszczona na boku plecaka np. na smycz lub wodę:) Kieszeń jest od strony kierowcy po zainstalowaniu maty na przednim fotelu. Dodatkowo okienko w klapie może być otwierane dzięki czemu pies będzie mógł wyglądać.  Na wewnętrznej stronie klapy znajduje się guma do zamocowanie jej o zagłówek fotela. Wewnątrz jest miękki i kolorowy materacyk. Materac nie jest integralną częścią maty dzięki temu możemy go wygodnie wyprać. DOPPIA zalecana jest do wagi psa / kota max. 6 kg Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów poliestrowych bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.