Mata typu kosz „DENGU” – MORO
Mata typu kosz „DENGU” – MORO

Mata wąski kosz na środek „MIK” Flaming

Kosz MIK to wąska pojedyncza mata ochronna na środek tylnej kanapy. Łatwo montowana za pomocą zapinanych dwóch taśm (środowy zagłówek i dwa pręciki przednich zagłówków).

Idealna dla rodziny z dwójką dzieci i psem podróżującym po środku!

Po rozłożeniu zabezpiecza środek tylnej kanapy umożliwiając swobodne podróżowanie dwóch pasażerów obok. Na przodzie maty jest duże okienko z siatki umożliwiające dopływ powietrza oraz widoczność dla psiaka. 

Mata Mik zalecana jest dla mniejszych i średnich psów. 

Mata szyta ręcznie z wytrzymałego poliestru. Połączenie wodoodpornych materiałów - szara kodura jako głównej części maty - zapewnia całkowite zabezpieczenie kanapy przed wilgocią, sierścią , brudem i uszkodzeniem mechanicznym, z cieńszą w kolorowe flamingi, która dodaje nieszablonowego wyrazu.

Rozmiar uniwersalny: szer. 30 cm / dł. 55cm / wys. 55 cm (30 cm boki)

Używamy klamry DURAFLEX® 

Posiada otwór na pas bezpieczeństwa. 

190,00 zł

Dostępne od ręki

Więcej informacji

Stwórz idealny komplet dla wszystkich podróżników - sprawdź ochraniacze dla dzieci , które możesz zamówić w tym samym wzorze! 


Mata posiada otwór na pas bezpieczeństwa. 


Mała kieszonka na smycz lub inne psie gadżety znajduje się na tylnej ściance maty. 


Możliwość zwinięcia maty dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca kiedy nie jest używana - wystarczy złożyć boki i zwinąć matę. 


Rozmiar uniwersalny pasuje do wszystkich rodzajów aut, tych większych typu limuzyna, SUV, a także do mniejszych typu hatchback.


W dnie jest wyjmowana gąbka. 


Używamy klamry DURAFLEX® jest to bardzo mocna klamra, opatentowany materiał , który łączy w sobie elastyczność gumy i odporność na zużycie poliuretanu.


Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów poliestrowych maty są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości - możliwość prania w pralce (30st, wirowanie 600).