Mata typu kosz „DENGU” – JODEŁKA
Mata typu kosz „DENGU” – JODEŁKA

Mata typu kosz „DENGU” – Bird of paradise

Mata typu kosz "DENGU" to pojedyncza mata ochronna łatwo montowana za pomocą zapinanych taśm za 2 zagłówki (tył przedniego fotela i tylny zagłówek). Po rozłożeniu zabezpiecza połowę tylnej kanapy umożliwiając swobodne podróżowanie pasażera obok.

Mata Dengu zalecana jest do wagi psa max. 20kg. 

Mata szyta ręcznie z wytrzymałego poliestru. Połączenie wodoodpornych materiałów - czarna kodura jako główna część maty zapewnia całkowite zabezpieczenie kanapy przed wilgocią, sierścią , brudem i uszkodzeniem mechanicznym, z cieńszą w stonowanym wzorze w liście i kwiaty tropikalne, która dodaje unikatowego wyrazu.

Rozmiar uniwersalny: szer.. 55 cm / dł. 55 cm / wys. 55 cm (40 cm boki)

Używamy klamry DURAFLEX®

Czas realizacji 3 – 5 dni roboczych

202,44 zł

Dostępne od ręki

Więcej informacji

REALIZUJ Z NAMI SWOJĄ PASJĘ  -> Nasze maty tworzone są z myślą o Twojej PASJI! Uwielbiasz biegać z psem czy długie wędrówki za miastem? Jesteśmy po to by Was wspierać, a nazwa maty nie jest przypadkowa bo dengu to znaczy kosz w języku cziczewa. 


Łatwe wskoczenie do wnętrza maty zapewniają rozpinane boki, dodatkowo po zapięciu wyznaczają przestrzeń dla psa tworząc kształt kosza.


Mata szyta ręcznie z wytrzymałego poliestru.


Pomyśleliśmy o bezpieczeństwie: mata poprzez kształt kosza zabezpiecza przed wślizgiem pod fotele przy gwałtownym hamowaniu, dodatkowo posiada otwory na pas bezpieczeństwa (możliwość umiejscowienia maty wymiennie - za kierowcą lub pasażerem)


Funkcjonalności dodaje duża, wodoodporna kieszeń np. na smycz lub wodę:) Miękki spód maty wypełniony gąbką umili sen podczas podróżowania.


Idealna forma przechowywania kosza po zakończeniu przejażdżki: wystarczy złożyć boki, zwinąć matę (używając do tego gumę na tylnej ścianie) i w ten sposób przechowywać zawieszoną na tyle przedniego fotela! Idealnie proste i praktyczne:) Matę zwiniętą w ten sposób również można zabrać ze sobą na wycieczkę i rozłożyć jako turystyczne posłanie dla psiaka.


Rozmiar uniwersalny pasuje do wszystkich rodzajów aut, tych większych typu limuzyna, SUV, a także do mniejszych typu hatchback.


Używamy klamry DURAFLEX® jest to bardzo mocna klamra, opatentowany materiał , który łączy w sobie elastyczność gumy i odporność na zużycie poliuretanu.


Mata Dengu zalecana jest do wagi psa max. 20kg.


Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów poliestrowych maty są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości - zalecamy pranie ręczne w miejscu zabrudzenia (wystarczy gąbka lub szczoteczka z proszkiem). Jest też możliwość prania w pralce na delikatnym programie (30st, wirowanie 600).


Uwaga! Nie używać silnych detergentów oraz środków dezynfekcyjnych skoncentrowanych